Nazwa użytkownika Hasło | Rejestracja | Zapomniane hasło

Tabliczki już rozdane

Newsytabliczka2018rozdanie33 tabliczka2018rozdanie49

 

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej realizując zadanie publiczne pod tytułem „Tabliczka na Twój dom w barwach Kutnowskiego Systemu Informacji Miejskiej” zorganizowało i przeprowadziło konkurs dla mieszkańców Kutna zamieszkujących w domach jednorodzinnych. Do konkursu przystąpiło 165 kutnowskich rodzin. Uczestnicy konkursu dostarczyli TPZK do zeskanowania około 600 fotografii, pocztówek i starych dokumentów z domowych archiwów.

Nagrodą w konkursie jest nowoczesna, wykonana zgodnie z Kutnowskim Systemem Informacji Miejskiej tabliczka z numerem adresowym na dom.

W niedzielę 7 października 2018 roku, wczesnym popołudniem, w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie z laureatami konkursu. W spotkaniu uczestniczyły władze samorządowe miasta. Panowie: Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński, Wiceprezydent Jacek Boczkaja, Wiceprezydent Zbigniew Wdowiak , Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Michał Adamski oraz Wiceprezes TPZK Karol Koszada wręczali tabliczki i upominki przygotowane przez Urząd Miasta. Miłym akcentem była obecność Królowej Róż, która rozdawała laureatom róże.

Przybyli na spotkanie obejrzeli prezentację fotografii złożonych w tegorocznej, drugiej edycji konkursu.

Spotkanie zakończone zostało słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Cukiernię Paola.

Laureatów, którzy nie odebrali tabliczki z numerem adresowym na swój dom zapraszamy do siedziby TPZK przy ul. Narutowicza 20 we wtorki od godz. 16.oo do godz. 19.oo.

 

Poniżej prezentujemy krótki film instruktażowy pokazujący montaż tabliczki przygotowany przez  Agencję Reklamowo-Usługową PRIMDRUK Łukasza  Puchalskiego pokazujący montaż tabliczki https://www.youtube.com/watch?v=Pk4vfYne8j0&feature=em-upload_owner

· redakcja dnia październik 09 2018 19:50:16 · 0 komentarzy · 369 czytań · Drukuj

Copyright © 2009 - 2010 by Adam Brzęcki & Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej.

stat4u Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!